O nás

Naše škola je zaměřena na výchovu ke zdravému životnímu stylu, s certifikátem „ZDRAVÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA„, udělovaným Státním zdravotním ústavem.

Pro děti je připravována strava podle zásad zdravé výživy a jsou vedeny k různým sportovním, jazykovým, hudebním a rukodělným aktivitám.

Podrobně informovat se můžete denně v době 6,30-16,30 buď na našem telefonním čísle +420 541216953, prostřednictvím kontaktního formuláře nebo přes náš e -mail : ms19@volny.cz.

Nejlepší je však osobní návštěva, kdy uvidíte umístění MŠ v klidném prostředí s velkou zahradou, bazénem a čistým, esteticky upraveným interiérem budovy.

Poloha

Budova mateřské školy se nachází v bezprostřední blízkosti menšího parku uprostřed sídlištní zástavby v městské části Brno – Královo Pole. Jedná se o jednopatrovou budovu ve tvaru písmene L, v níž jsou umístěny 3 třídy. V přízemí budovy se kromě třídy „Pejsci“ nachází velká kuchyně s rozsáhlým zázemím, kancelář provozní, šatna a sociální zařízení kuchařek.
V I. poschodí budovy se nachází třídy „Kočičky a Zajíčci“, ředitelna, sborovna, šatna a sociální zařízení učitelek. Každá ze tříd má své vlastní sociální zařízení a šatnu.

Součástí mateřské školy je velká zahrada s bazénem, několika pískovišti a bohatým dalším vybavením (průlezkami, skluzavkami apod.).

Velkou výhodou mateřské školy je její dobrá dostupnost prostředky MHD, kdy v bezprostřední blízkosti budovy se nachází zastávka trolejbusu 32 a v nevelké vzdálenosti od budovy se nachází nejenom zastávka trolejbusu 34 a 36, ale také zastávka tramvajových linek 1, 6, 12, 13.

Podrobná mapa zde>>